Elewacyjna

Rolety Zewnętrze

Roleta zewnętrzna dzięki swej budowie stanowi dodatkową barierę ochronną oraz zapewnia znakomitą termoizolację budynku.

Sposób montażu oraz materiały z których jest wykonana zapewniają dodatkową ochronę przed utratą bądź też nadmiernym przedostawaniem się ciepła do pomieszczenia. W naszej ofercie posiadamy trzy systemy rolet zewnętrznych które pozwalają nam na montaż zarówna w świeżo budowanych budynkach jak i gotowych domach. Pełną ofertę naszych rolet zewnętrznych oraz ich specyfikacje znajdą państwo poniżej.

elewacyjna 2

Roleta Zewnętrzna ELEWACYJNA

Roleta Zewnętrzna Elewacyjna – system stosowany na gotowych budynkach w których sposób wykończenie uniemożliwia zastosowanie rolet podtynkowych. Tą roletę możemy zamontować na elewacji lub w wnęce okiennej. W systemie tym kaseta oraz prowadnica są przykręcane do elewacji i są w pełni widoczne.

 

Roleta Zewnętrzna INTEGRO

Roleta Zewnętrzna INTEGRO – System stosowany przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach lub w istniejących budynkach po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Skrzynka montowana jest z zewnętrznej strony okna po czym jej przednią część pokrywa się dowolnym materiałem wykończeniowym co integruję ją z resztą budynku i sprawia że jest ona niewidoczna, jednocześnie nie narusza ona izolacji akustyczno termicznej budynku. W tym systemie prowadnice wbudowane są w elewacje i pozostają niewidoczne.

 

 

Integro 2
Opoterm

Roleta Zewnętrzna OPOTERM

Roleta Zewnętrzna OPOTERM – system stosowany w nowo wznoszonych budynkach lub przy wymianie okien w istniejących budynkach. Skrzynka rolety wbudowana jest pod nadproże i stanowi wraz z elewacją budynku integralną jej część. Dzięki uniwersalnej budowie skrzynkę rolety OPOTERM możemy zabudować zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz co czyni ją niewidoczną. W tym systemie prowadnice wbudowane są w elewacje i pozostają niewidoczne.

Roleta ANTYWŁAMANIOWA

Rolety antywłamaniowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo. Stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale również skutecznie zapobiegają włamaniom. Gwarancję zabezpieczeń zyskują przez specjalnie wzmocnione konstrukcje prowadnic, listw dolnych oraz kurtyn rolety.

Roleta antywłamaniowa

Żaluzja FASADOWA

Opoterm 2

Sterowanie rolet

Aby ułatwić sobie codzienne obowiązki coraz więcej osób decyduje się na montaż rolet wraz z systemami sterującymi. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zarówno silników jak i pilotów umożliwiających nam proste podnoszenie i opuszczanie rolety przy pomocy pilota lub włącznika naściennego jak i ustawienie harmonogramu zadań dla poszczególnych rolet lub całej ich grupy co pozwoli nam na zautomatyzowanie naszego domu oraz zapewni nam poczucie komfortu.

Nasze REALIZACJE